Head EPIKoja liikmed​

Puudest või kroonilisest haigusest tingitud erivajadustega laste lähedased põrkuvad tihti rägastikule sotsiaal-, tervishoiu- ja haridussüsteemis, kus lapsele vajaliku abi ja toe leidmine on aja- ja energiakulukas. Iga päev tekib uusi küsimusi, segunevad hirm ja abitus. Samal ajal on vaja toime tulla lapse tavapärasest oluliselt suurema ravi-, arendamis- ja hooldusvajadusega ning iseenda füüsilise ja vaimse kurnatusega. Kui lapse sünd ja kasvatamine paneb proovile perekonnasuhted, enesehinnangu, väärtused ja toimetuleku, siis erivajadusega lapse puhul on see koorem mitmekordne.

Millist abi pakub sotsiaal- ja haridussüsteem erivajadustega lastele ja noortele? Mis muutub, kui laps jõuab täiskasvanuikka? Just nendele ja paljudele teistele küsimustele vastab lapse elukaare kontekstis Eesti Puuetega Inimeste Koja uus käsiraamat „Teekond erilise lapse kõrval“.

Olete väga oodatud käsiraamatu esitlusele, mis toimub 17. jaanuaril 2017 kell 15.00-16:30 Eesti Puuetega Inimeste Kojas (Toompuiestee 10, Tallinn). Toimub vestlusring käsiraamatu koostajatega ja pakutakse kergeid suupisteid.

Oma osalemissoovi saate kinnitada täites registreerimisvormi, mille leiate SIIT.

Puudega ja erivajadustega laste lähedastele on käsiraamat tasuta ning seda saab Eesti Puuetega Inimeste Kojast (Toompuiestee 10, Tallinn) ja maakondlikest puuetega inimeste kodadest kuni  paberkandjal tiraaži (1000 eksemplari) lõppemiseni. Raamatu e-versioon on kättesaadav meie koduleheküljelt, täpsemalt SIIT.

Lisainfo  epikoda@epikoda.ee või tel 661 6614

Parimate soovidega

Käsiraamatu autorid: Anneli Habicht ja Helen Kask

Eesti Puuetega Inimeste Koda

www.epikoda.ee