Jagame Goethe Instituudi kutset:
 
Tallinna Goethe Instituut kutsub 2021. aasta PÖFFil grand prix’ pälvinud filmi „Armas Thomas“ erilinastusele 15.novembril algusega kell 18:45 Coca Cola Plazas.
 
Film linastub seekord koos eestikeelse kirjeldustõlkega vaegnägijatele ja eestikeelsete subtiitritega vaegkuuljatele (MovieReading rakenduses). Lisainfo: goethe.de/saksakino
 
Ida-Saksa kirjaniku ja filmimehe Thomas Braschi võitlused on vormitud poeetiliseks ja lummavaks kinematograafiliseks teekonnaks, mis räägib kunstnikust ja 20. sajandist tema eluajal. Režissöör Andreas Kleinert ei järgi eluloofilmi tavapäraseid reegleid; ta on vorminud Braschi biograafiast kummarduse kunstile ja selle võimule midagi muuta. Imelise pildikeelega mustvalges filmis vahelduvad.
Filmi režissöör on Andreas Kleinert. Osades: Albrecht Schuch, Ursula Strauss, Peter Kremer, Jella Haase, Jörg Schüttauf, Anja Schneider, Joel Basman, Ioana Teodora Iacob, Paula Hans
 
Keel: saksa keeles, ingliskeelsete subtiitritega ja eestikeelsete vaegkuuljate subtiitritega
Ligipääsetavus: eestikeelne kirjeldustõlge ja vaegkuuljate subtiitrid saadaval „MovieReading“ äpis.
 
Vanus: alates 16. eluaastast
 
Mida on vaja, et saaksin kasutada kirjeldustõlget või subtiitreid vaegkuuljatele?
– laetud nutitelefoni
– kõrvaklappe
– äppi „MovieReading“.
 
Palun laadige „MovieReading“ äpp alla enne kinno minemist. Äpis saate eelnevalt alla laadida ka kirjeldustõlke või subtiitrid.