Head liikmed ja koostööpartnerid

 

EPIKojal on rõõm teatada, et ühtekuuluvuskontsert tuleb taas! Olete oodatud tähistama rahvusvahelist puuetega inimeste päeva 3.detsembril 2023 algusega kell 14 TalTechi aulasse (Ehitajate tee 5).

 

  • Ettekandele tuleb Eesti heliloojate koorilooming, sealhulgas üks esiettekanne, mis on valminud antud kontserdiks.
  • Kontserdil on tagatud ligipääsetavus liikumis- ja nägemispuudega inimestele. Kõik esitusele tulev tõlgitakse eesti viipekeelde, kirjutus- ja kirjeldustõlkesse ning lihtsasse keelde.
  • Vahetekste esitavad Anne-Mai Tevahi ja Lauri Räpp, solistina astub üles Hele Kõrve.
  • ERR teeb kontserdist otseülekande. Saalis palutakse olla 10 minutit enne kontserdi algust!
  • Tund aega enne ja pärast kontserti tutvustab Tallinna Tervishoiu Kõrgkool abivahendeid, mille abil on kõikidel huvilistel võimalus simuleerida erivajaduste kogemist.

 

Sel aastal oleme koostöös Aktsiaselts Tallinna Linnatranspordiga valmis pakkuma transporti Tallinna piires kontserdi toimumispaika. Kokku on pakkuda 4 ratastooli kohta, lisaks kohad saatjatele ja käimisraami, rulaatori kasutajatele. Transpordi saamiseks palun anna enda soovist meile märku registreerimislehe kaudu või helista EPIKoja nõunikule Marile telefonil +372 5401 0437 kuni 21.novembrini.

 

Registreerimislehthttps://docs.google.com/forms/d/1u4s2ci_0pnVsr15syMrKmAAbd_it_0Nc7kH4iigIibw

 

Facebooki sündmushttps://www.facebook.com/events/1030477321604713

 

Vaata eelmise aasta kontserti kirjeldustõlkega EPIKoja YouTube kanalil https://www.youtube.com/watch?v=mffvWp6KBQQ&t=882s

Vaata eelmise aasta kontserti viipekeeletõlkega EPIKoja YouTube kanalil https://www.youtube.com/watch?v=zhhWnjJXPDg&t=118s

 

Rohket osavõttu soovides ja tervitades

Mari Puuram